Waga Łazienkowa - Sugestowo

Waga łazienkowa – jaką wybrać?

Nie wiesz jaka waga łazienkowa jest dobra? Wybierz Łucznik BS2009, sam właśnie taką kupiłem 🙂 Na dole wpisu znajdziesz link do sklepu.

AKTUALIZACJA (11.07.2018r.) – rekomendowana waga do mnie dotarła, niestety mam z nią problem – tj. nie waży prawidłowo… Tymczasowo likwiduję link do sklepu, zobaczę jaka będzie reakcja – czy to odosobniony przypadek etc.

AKTUALIZACJA (17.07.2018r.) – sklep zachował się wzorowo – tj. po wysłaniu maila z nagranym filmem (tj. tym) od razu wysłał kuriera, który dostarczył nową wagę i zabrał starą. Nowa działa. Dlatego mogę ją zarekomendować – link do sklepu został przywrócony.

AKTUALIZACJA (19.07.2018r.) – niestety ale wymieniony model również nie jest sprawny. Niedługo zedytuję ten wpis, aby zarekomendować lepszą wagę.

AKTUALIZACJA (28.03.2019r.) – nowy wpis jaką wagę wybrać 🙂

 

Po co mi waga łazienkowa?

 

Jeśli chcesz schudnąć, lub przytyć to zdecydowanie przydatne jest regularne ważenie, tak aby widzieć postępy (lub ich brak). We wpisie nt. aplikacji FatSecret napisałem, iż warto zapisywać co się zjada. Nie zaszkodzi też zapisywać ile się waży 🙂 Ponadto sama aplikacja FatSecret jest świetnym miejscem do zapisywania ciężaru ciała – pozwala w jednym miejscu mieć całą historię.

W tym celu wystarczy wejść w opcje aplikacji FatSecret:

Boczne menu - FatSecret - zapisywanie wagi ciała

Z powyższego menu wybrać waga:

Menu wagi - FatSecret - wraz z historią pomiarów

W prawym górnym rogu kliknąć „+”:

Wpisanie aktualnej wagi - z wagi łazienkowej

Automatycznie nowy wpis pojawi się w Twojej historii 🙂

Historia wagi - FatSecret

Jak widzisz aplikacja FatSecret upraszcza zapisywanie swojej wagi. Dodatkowo jest ona przypisana do Twojego konta, więc nawet jeśli skasujesz aplikację, to po zalogowaniu się cała historia wciąż tam będzie 🙂

 

Czy regularne ważenie wystarcza?

Niestety ale waga ciała jest tylko jednym z wyznaczników.

Jeśli ćwiczyć i jesteś świadoma/y co jesz, to powinno wystarczyć. Jeśli jednak chcesz szczegółowo kontrolować swoje postępy, to bardzo ważne aby zapisywać również wymiary ciała takie jak obwód pasa, klatki piersiowej etc.

 

Jaka waga łazienkowa?

Przejdźmy do najważniejszego – jaki model wybrać?

Sam stałem przed wyborem wagi. Osobiście nie interesowały mnie dodatki w postaci mierzenia poziomu tłuszczu – prawdopodobnie i tak jest to obarczone dużym błędem. Dlatego skupiłem się aby model był:

  • Niezłej firmy
  • Możliwie niedrogi

 

Wybrałem Łucznik BS2009. Jest on dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, mi najbardziej przypadły do gustu stopy na piasku:

Łucznik-Waga-łazienkowa-BS2009-Sugestowo

Waga dostępna jest w oficjalnym sklepie, kosztuje z dostawą 40,89 zł. Poniższe logo prowadzi Cię wprost do sklepu:

Logo-Łucznik

 

Jeśli dotarłaś/eś aż tutaj to bardzo mi miło :). Mam nadzieję, że wpis Ci się podobał, zapraszam do komentowania i dzielenia się niniejszym wpisem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.