Idea Sugestowo

Witaj na stronie Sugestowo.pl!

 

Idea bloga jest dość prosta – ułatwić wybór sprzętu elektronicznego i pomóc w jego codziennym użytkowaniu.

Ma być odpowiedzią na „problem” naszych czasów jakich jest „zbyt” duży wybór. Najlepiej zostało to wytłumaczone w poniższym video (można włączyć napisy po polsku) przez Barrego Schwartza. W skrócie: w związku z możliwością bardzo dużego wyboru jesteśmy wciąż niezadowoleni, że nie znaleźliśmy ideału. Ponadto dokonując wyboru spośród wielu produktów zużywamy bardzo dużo czasu na samo dokonywanie wyboru – czytanie specyfikacji, opinii itp.

 Nie zgadzam się w 100% z poglądami przedstawionymi w wideo, ale samo przesłanie, że więcej wyboru ma swoje wady jest ciekawe i brzmi rozsądnie.

 

Idea

Blog Sugestowo skierowany jest głównie do osób niebędących ekspertami w świecie techniki. Jeśli nie wiesz co wybrać mam nadzieję, iż znajdziesz tutaj odpowiedź.

 

 

 

Co nas cechuje

 

Niezależność

Najważniejsze, iż serwis nie jest zależny od żadnego z producentów sprzętu, czy też sprzedawcy. Dodatkowo wchodząc na stronę do niczego się nie zobowiązujesz. Jeśli szukasz pomocy w wyborze idealnego dla Ciebie sprzętu dobrze trafiłeś – mam nadzieję, iż bardzo szybko znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli coś Ci nie odpowiada to zawsze możesz opuścić stronę lub ją przejrzeć i potraktować jaką jedną z tysięcy innych :).

Wybór należy do Ciebie!

 

Racjonalizm

Przychodząc do sklepu dowiadujesz się, iż tylko najdroższy sprzęt ma konieczne Ci zaawansowane funkcje?

Czy wiesz, że wykorzystasz z nich zaledwie ułamek, a zapłacisz za wszystkie?

Opisując sprzęt na blogu zaznaczam do czego warto a do czego nie warto dopłacać 🙂

Prostota

Cały serwis ma za zadnie być jak najprostszy w obsłudze.

 

 

 

Podsumowanie

Blog ma być przystępnym przewodnikiem aby szybko wybrać sprzęt, uruchomić i po prostu działał. Nie zastanawiając się dlaczego – dla wielu – co zrozumiałe – szkoda na to życia! 🙂

Ostatnią kwestią jest wyjaśnienie samej nazwy – Sugestowo – blog ten będzie skupiał się na sugerowaniu czyli podpowiadaniu co kupić, jak używać sprzętu elektronicznego itd. W przypadku wyboru sprzętu nie będę skupiał się na opisie funkcji, skupię się na konkretnych modelach. Tak, abyś Ty drogi użytkowniku nie musiał tracić czasu na sprawdzanie for dyskusyjnych, recenzji, testów, opinii i wielu innych stron w celu wybrania sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *