Waga_Kuchenna_Sugestowo_Clatronic

Jaką wagę kuchenną wybrać? – Sugestowo.pl

Szukasz wagi kuchennej? Nie musisz dłużej! Wybierz Clatronic Kw 3626 za 38,90 zł na allegro.

Zgodnie z ideą sugestowo jest to serwis który ma uprościć Twoje zakupy! Nie musisz już spędzać godzin na poszukiwania. Po prostu wchodzisz i wiesz.

Zapraszam do przeczytania całego wpisu 🙂

 

Waga kuchenna – funkcje

Najważniejsze w wadze kuchennej jest aby … ważyła. Natomiast super jeśli umie to robić z głową. Co mam na myśli? Chodzi o funkcję „tary”. Tj. stawiasz np. garnek na wadze, następnie włączasz wagę i … jest wyzerowana! Dodajesz do garnka składnik i od razu wiesz ile on waży. Nie musisz odejmować wagi garnka 🙂

Ponadto super jeśli waga jest:

  • płaska i zajmuje mało miejsca
  • elegancka – ten model jest dostępny w wielu kolorach
  • dobrej firmy – Clatronic to niemiecka firma z ponad 100 letnią historią

 

Po co mi waga kuchenna?

To bardzo dobre pytanie.

Jeśli nie gotujesz z przepisów gdzie często należy podawać odpowiednie ilości produktów to … przyda Ci się do prowadzenia dziennika diety. O samym dzienniku w innym wpisie, natomiast na prawdę trudno jest kontrolować ilość pożywienia na oko. Jedyne przybliżenie jakie widzę to serwis http://www.ilewazy.pl/ gdzie możesz zobaczyć na zdjęciu wagę poszczególnych produktów.

Niezależnie od przyczyn waga kosztuje niecałe 40 zł, więc nawet jeśli będziesz jej używać/ła rzadko to nie będzie to bardzo duży wydatek.

 

Rekomendowany produkt

Jeśli szukasz wagi kuchennej wybierz Clatronic Kw 3626, kosztuje on 38,90 zł z dostawą na allegro. Sprzedawcą jest oficjalny sklep Clatronic. Mam bardzo podobny model wagi i jestem zadowolony. Klikając w poniższe logo allegro zostaniesz skierowany na odpowiednią aukcję:

allegro-logo-sugestowo

Mam nadzieję, że ten artykuł Ci się spodobał, jeśli tak zachęcam do komentowania. Jeśli nie zgadzasz się z wyborem również zachęcam do pozostawienia komentarza! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *