oneplus-3t-Topowy-Smartfon-Sugestowo

Topowy smartfon – Styczeń 2017

Interesuje Cię topowy czyli najlepszy smartfon?

 

Wybór w takim wypadku wbrew pozorom jest dość łatwy – nie trzeba się tak bardzo przejmować ceną 😉

 

Wygrywają:

  • OnePlus 3T
  • Apple iPhone 6S 32GB
  • Xiaomi Mi5
  • Samsung Galaxy S7

 

Oczywiście najbardziej znane z powyższej listy są smartfony Samsunga i Appla.

samsung-galaxy s7-sugestowo

Obydwa telefony mają tylko jedną wadę to jest cenę. Samsung kosztuje min. 2 300 zł, natomiast Apple 2749 zł. Zdaję sobie sprawę, iż ceny są na prawdę powalające.

apple-iphone-6s-32gb-sugestowo

Poza ceną trudno powiedzieć złe słowo o którymkolwiek. Jeśli jesteś normalnym użytkownikiem a nie fanem zmian wyglądu systemu, benchmarków itp. to prawdopodobnie lepszym wyborem dla Ciebie będzie iPhone, który ma po prostu działać. No bo czy znasz wiele osób, które zmieniły iPhona na Samsunga czy coś innego z Androidem?

 

 

Czy świetny smartfon musi kosztować 2300 zł?

Zupełnie nie!

 

Jeśli chcesz po prostu świetny smartfon, ale nie chcesz wydać za dużo wybierz Xiaomi Mi5 lub OnePlus 3T. Są to telefony, które nie dość, że są po prostu świetne i praktycznie nie ustępują Galaxy S7 to kosztują znacznie mniej. Xiaomi Mi5 1800 zł, a OnePlus 3T 439 euro.

Xiaomi-Mi-5-Sugestowo

Jednocześnie oba modele posiadają funkcję Dual-Sim. Już nie będziesz musiał nosić dwóch telefonów (służbowego i prywatnego). Więcej na ten temat pisałem we wpisie najlepszy smartfon dual-sim.

 

Jaki najlepszy smartfon wybrałbym osobiście? – Rekomendacja Sugestowo na Topowy Smartfon

Gdybym dziś kupował telefon dla siebie wybrałbym OnePlus 3T. Ma on największy ekran z powyższych telefonów w (prawie) rozsądnej cenie jak na smartfon 😉

najlepszy-smartfon-oneplus-3t-sugestowo

A co z innymi modelami?

Możesz zapytać, czemu nie polecam np. nowszego iPhona tj. wersji 7? Odpowiedź jest prosta – ten model nie ma wejścia słuchawkowego „jack”. Jest ono obecnie standardem. Oczywiście nie jest to pierwszy raz, gdy Apple łamie standard i za jakiś czas prawdopodobnie ten standard zniknie. Natomiast czy chcesz w tym uczestniczyć już teraz i dokupować słuchawki bluetooth?

Osobną kwestią jest to, iż wybrane smartfony są standardowe. Tzn. są po prostu najlepsze ale nie są szczególne. Co jeśli chcesz wybrać najlepszy mały smartfon, albo najlepszy z olbrzymim ekranem?

 

Jeśli szukasz czegoś takiego daj znać w komentarzu na pewno postaram się podpowiedzieć optymalny wybór wg. Sugestowo.pl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.