smartphon-do-700-zl-xiaomi-redmi-3-4100-mah-sugestowo

Smartphon do 700 zł – Grudzień 2016

Szukasz smartphonu do 900 zł i nie wiesz na co się zdecydować? Jest tyle modeli w tak wielu sklepach…

A co jeśli mógłbyś kupić coś za 700 zł i być tak samo zadowolonym pod względem szybkości działania, wyglądu i funkcji? Czy nie warto zaoszczędzić 200 zł? 😉

 

Jeśli potrzebujesz telefonu do normalnego użytkowania na co dzień, który będzie po prostu wystarczający to warto wybrać: Xiaomi Redmi 3S i dokupić kartę pamięci 16GB. Łączna cena 732 zł.

 

Xiaomi Redmi 3S

Telefon ten kosztuje obecnie 700 zł natomiast jest porównywalny cenowo do modeli za 900-1100 zł oferowanych przez innych producentów. Dlatego tak warto się nad nim zastanowić, albo nie tracic czasu na zastanawianie się i po prostu kupić ;).

smartphon-do-700-zl-xiaomi_redmi_3s-16gb-sugestowo

W porównaniu do polecanego przez Sugestowo smartphonu za 500 zł (który notabene jak na swoją cenę jest świetny) zyskujemy:

  • Żyroskop – może nie wydawać się to zbyt ważne, natomiast jest przydatne do Virtual Reality
  • Szybsze działanie
  • Znacznie lepszy aparat fotograficzny
  • Genialną baterię – powinna trzymać 3/4 dni! W świecie telefonów dotykowych to jeden z najlepszych wyników!
  • Czytnik linii papilarnych – choć dla jednych będzie to zaleta to dla innych wada (dzielisz się swoimi liniami papilarnymi, a samo zabezpieczenie i tak nie daje 100% bezpieczeństwa)

 

Gdzie kupić ten model?

Jeśli chodzi o model Xiaomi Redmi 3S 16 GB przede wszystkim można go kupić bezpośrednio w Chinach, tym sposobem będzie taniej, ale nie będziesz miał polskiej gwarancji. Jako Sugestowo.pl mamy ułatwiać Wybór dlatego nie będzie tu opisu wszystkich za i przeciw. Będzie rekomendacja zakupu z oficjalnej polskiej dystrybucji (link poniżej na aukcję allegro do oficjalnego sklepu). Cena Xiaomi Redmi 3S 16GB/2GB to 699 zł 🙂

allegro-logo-sugestowo

Pamiętaj tylko, aby kupić też kartę pamięci – dodatkowy koszt 33 zł o czym było tutaj ;).

Za ile powinienem kupić smartphon?

Trudnym pytaniem jest to, czy smartphon który powinno się kupić jest do 500, 700, 1000 a może jeszcze więcej złotych? Odpowiedź nie jest prosta. Jako sugestowo polecamy następujący sposób:

  • jeśli potrzebujesz standardowego smartphonu i tak na prawdę będziesz dzwonił, pisał wiadomości i raz na jakiś czas chcesz zrobić zdjęcie które będzie OK, to wybierz model do 500 zł.
  • jeśli potrzebujesz lepszych zdjęć lub będziesz używał VR wybierz Xiaomi Redmi 3S. Tak na prawdę telefon ten będzie wystarczający dla zdecydowanej większości osób :).
  • Wyższe półki cenowe są dla osób które są niecierpliwe i telefon musi działać dla nich super szybko ;). O tym w kolejnych wpisach.

 

 

 

Daj znać, czy pomogłem dokonać Ci wyboru a jeśli tak, to jak bardzo jesteś zadowolony ze swojej nowej „zabawki” ;).

 

 

Edycja (8.12.2016r) – smartphon podrożał z 699 zł na 749 zł. W takiej cenie wciąż jest rekomendowany przez sugestowo, ale szkoda, że „trzeba” wydać więcej :(.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.